SĄD OKRĘGOWY W POZNANIU

A A A  

Sąd Okręgowy w Poznaniu » Organizacja » Sędziowie i Referendarze Sądu Okręgowego
 organizacja
 informacje
 aktualności
 informacje dodatkowe

 

 Sędziowie Sądu Okręgowego w Poznaniu  

I Wydział Cywilny

  1. SSO Katarzyna Gawecka - Przewodnicząca Wydziału

  2. SSO Anna Goździewicz

  3. SSO Sławomira Hańczewska

  4. SSO Michał Inglot

  5. SSO Urszula Jabłońska - Maciaszczyk

  6. SSO Katarzyna Jelewska - Sterczała

  7. SSO Izabela Korpik - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  8. SSO Renata Pelz

  9. SSO Agnieszka Wieczorek
     

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. SSO Anna Czarnecka

  2. SSO Rafał Kubiak - Prezes Sądu Rejonowego - Poznań Stare Miasto w Poznaniu

  3. SSO Anna Kulczewska - Garcia

  4. SSO Ryszard Małecki

  5. SSO Ryszard Marchwicki - Przewodniczący Wydziału, delegowany do orzekania w Sądzie Apelacyjnym
                                             w Poznaniu od 1.10.2016 do 31.03.2017r.

  6. SSO Marcin Miczke - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu

  7. SSO Małgorzata Radomska - Stemplewska

  8. SSO Danuta Silska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

  9. SSO Małgorzata Wiśniewska

  10. SSO Beata Woźniak

  11. SSO Tomasz Żak


III Wydział Karny

  1. SSO Dorota Biernikowicz

  2. SSO Tomasz Borowczak - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

  3. SSO Izabela Dehmel

  4. SSO Magdalena Grzybek

  5. SSO Karolina Siwierska

  6. SSO Mariola Skierś

  7. SSO Paweł Spaleniak - Przewodniczący Wydziału

  8. SSO Katarzyna Wolff

  9. SSO Michał Ziemniewski

 

IV Wydział Karny Odwoławczy

  1. SSO Hanna Bartkowiak

  2. SSO Piotr Gerke

  3. SSO Sławomir Jęksa

  4. SSO Mieczysław Małecki - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu

  5. SSO Leszek Matuszewski

  6. SSO Dariusz Śliwiński

  7. SSO Ewa Taberska - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  8. SSO Małgorzata Winkler - Galicka

  9. SSO Bożena Ziółkowska

  10. SSO Małgorzata Ziołecka - Przewodnicząca Wydziału


V Wydział Penitencjarny

  1. SSO Waldemar Bąk

  2. SSO Ireneusz Drzazga

  3. SSO Piotr Hejduk - Przewodniczący Wydziału

  4. SSO Maria Jesiołowska

  5. SSO Małgorzta Kuczyńska

  6. SSO Marzena Łukaszewska - Niewrzęda

  7. SSO Janusz Śniatecki - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

  8. SSO Wojciech Sych

 

VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. SSO Hanna Binczycka - Przewodnicząca Wydziału

  2. SSO Ewa Bratkowska - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  3. SSO Teresa Błaszak

  4. SSO Sylwia Dembska

  5. SSO Anna Grabska - Budych

  6. SSO Przemysław Horak

  7. SSO Małgorzata Kuźniacka - Praszczyk

  8. SSO Mirosław Major

  9. SSO Krzysztof Zaliwski

 

VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. SSO Natalia Barecka

  2. SSO Szymon Blok - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

  3. SSO Beata Brachmańska

  4. SSO Zbigniew Bromberek

  5. SSO Anna Czapracka

  6. SSO Aleksandra Hibner

  7. SSO Beata Kotyk

  8. SSO Maciej Nawrocki

  9. SSO Renata Pohl - delegowana do orzekania w Sądzie Apleacyjnym w Poznaniu od 1.11.2016
                                 do 30.04.2017 r.

  10. SSO Ewa Roszak

  11. SSO Łukasz Ruszkiewicz - Przewodniczący Wydziału

  12. SSO Katarzyna Schönhof - Wilkans - delegowana do orzekania na czas nieokreślony w Sądzie Apelacyjnym
                                                             w Poznaniu

 

IX Wydział Gospodarczy

  1. SSO Małgorzata Drgas - Dziemianko

  2. SSO Iwona Dziamska

  3. SSO Małgorzata Goldbeck - Malesińska - Przewodnicząca Wydziału

  4. SSO Ewa Jesionowska - Formalik - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  5. SSO Tomasz Kosmalewicz

  6. SSO Katarzyna Krzymkowska

  7. SSO Piotr Marciniak - Koordynator ds. mediacji

  8. SSO Jarosław Marczewski

  9. SSO Agnieszka Staszak

  10. SSO Beata Suchecka - Rosińska

  11. SSO Renata Wardzińska - Kołb

  12. SSO Maria Werle

 

X Wydział Gospodarczy Odwoławczy

 

  1. SSO Ewa Kaźmierczak - Przewodnicząca Wydziału

  2. SSO Piotr Majchrzak - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu, Okręgowy Kierownik Szkolenia dla
                                      okręgu Sądu Okręgowego w Poznaniu

  3. SSO Wanda Migdał

  4. SSO Renata Norkiewicz - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  5. SSO Jolanta Waltrowska

 

XI Wydział Wizytacyjny

  1. SSO Andrzej Adamczuk - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  2. SSO Małgorzata Aleksandrowicz - delegowana do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu
                                                         od 1.07.2016 do 31.12.2016 r. oraz 1.01.2017 do 30.06.2017 r.

  3. SSO Maria Antecka - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  4. SSO Ewa Blumczyńska - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  5. SSO Aleksander Brzozowski - orzeka w IV Wydziale Karnym Odwoławczym oraz  Rzecznik Prasowy Sądu
                                                  Okręgowego

  6. SSO Tomasz Chojnacki - orzeka w X Wydziale Gospodarczym Odwoławczym

  7. SSO Ewa Fras - Przychodni - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  8. SSO Wojciech Hyżak - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  9. SSO Zygmunt Lewandowski - sędzia w stanie spoczynku

  10. SSO Karolina Obrębska - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  11. SSO Marcin Radwan - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  12. SSO Maciej Rozpędowski - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym

  13. SSO Sławomir Siwierski - orzeka w XVII Wydziale Karnym Odwoławczym

  14. SSO Mariusz Sygrela - orzeka w IV Wydziale Karnym Odwoławczym

  15. SSO Alina Symanowska - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym

 

XII Wydział Cywilny

  1. SSO Hanna Flisikowska

  2. SSO Ewa Hoffa

  3. SSO Janusz Jezierski

  4. SSO Zofia Lehmann

  5. SSO Anna Łosik

  6. SSO Małgorzata Małecka

  7. SSO Jacek Musielak

  8. SSO Ewa Pijańska

  9. SSO Maria Prusinowska

  10. SSO Hanna Ratajczak - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  11. SSO Maria Taront - Przewodnicząca Wydziału

 

XIII Wydział Cywilny zamiejscowy z siedzibą w Lesznie

  1. SSO Michał Kuczkowski

  2. SSO Małgorzata Ławecka - Skóra

  3. SSO Małgorzata Sadowska

  4. SSO Zdzisław Witkowski - Przewodniczący Wydziału

 

XIV Wydział Cywilny zamiejscowy z siedzibą w Pile

  1. SSO Jolanta Czajka - Bałon

  2. SSO Marcin Garcia Fernandez - Przewodniczący Wydziału

  3. SSO Jacek Grudziński

  4. SSO Przemysław Okowicki

  5. SSO Jan Sterczała

 

XV Wydział Cywilny Odwoławczy

 

  1. SSO Joanna Andrzejak - Kruk

  2. SSO Maciej Agaciński

  3. SSO Jolanta Borkowicz - Grygier

  4. SSO Krzysztof Godlewski

  5. SSO Jarosław Grobelny - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  6. SSO Arleta Lewandowska - Przewodnicząca Wydziału

  7. SSO Brygida Łagodzińska

  8. SSO Anna Paszyńska - Michałowska

  9. SSO Agata Szlingiert

  10. SSO Michał Wysocki

 

XVI Wydział Karny

  1. SSO Danuta Kasprzyk

  2. SSO Agnieszka Kędzierska

  3. SSO Piotr Kurczewski

  4. SSO Antoni Łuczak

  5. SSO Piotr Michalski - Przewodniczący Wydziału

  6. SSO Katarzyna Obst

  7. SSO Joanna Rucińska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

XVII Wydział Karny Odwoławczy

  1. SSO Agata Adamczewska - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego dla okręgu Sądu Okręgowego
                                              w Poznaniu

  2. SSO Justyna Andrzejczak

  3. SSO Jerzy Andrzejewski - Zastępca Przewodniczącego

  4. SSO Anna Judejko

  5. SSO Dariusz Kawula

  6. SSO Jarosław Komorowski - Przewodniczący Wydziału

  7. SSO Dorota Maciejewska - Papież

  8. SSO Jarosław Ochocki - Prezes Sądu Rejonowego w Gnieźnie

  9. SSO Sławomir Olejnik

  10. SSO Alina Siatecka

  11. SSO Małgorzta Susmaga

 

XVIII Wydział Cywilny

  1. SSO Joanna Ciesielska - Borowiec - Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego

  2. SSO Iwona Godlewska

  3. SSO Magdalena Horbacz - Przewodnicząca Wydziału

  4. SSO Magda Inerowicz - Zastępca Przewodniczącej Wydziału

  5. SSO Tomasz Józkowiak

  6. SSO Magdalena Ławrynowicz

  7. SSO Ryszard Nowak

  8. SSO Katarzyna Szmytke

 

Stworzony przez: Agnieszka Weichert, 23-11-2016
Modyfikowany przez: Agnieszka Weichert, 08-12-2016
Opublikowany przez: Agnieszka Weichert, 08-12-2016
 Referendarze Sądu Okręgowego w Poznaniu  

 

  1. Anna Dysarz - Referendarz sądowy w  VII i VIII Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  2. Agnieszka Jasińska - Referendarz sądowy w I i XVIII Wydziale Cywilnym
  3. Szymon Wojciechowski - Starszy referendarz sądowy w IX Wydziale Gospodarczym i XII Wydziale  Cywilnym
Stworzony przez: Agnieszka Weichert, 23-11-2016
Modyfikowany przez: Agnieszka Weichert, 24-11-2016
Opublikowany przez: Agnieszka Weichert, 08-12-2016

 

Odpowiedzialna za informacje na stronie - Agnieszka Weichert - Urban